
1 / 8
StolenType: Rear Wheel




Stolen Rampage Rear Wheels
SKU: WE2021UPC: 811652014266
$199.99
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
The Rampage rear wheel features a sealed bearing hub 14mm axle and a Rampage double-walled rim.
Tech Specs
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
| Valve | Schrader |
Product Identifiers
| Brand | Stolen |
| Type | Rear Wheel |
| SKU | WE2021 |
| UPC | 811652014266 |
| MPN | S426 |