
1 / 7
StolenType: Front Wheel




Stolen Rampage Front Wheel - Rim Brake Clincher
SKU: WE2144UPC: 811652014419
$74.99
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
The Rampage wheel features a sealed from hub with 3/8" axle laced to a Rampage double wall rim.
Tech Specs
| Color | Black |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
| Valve | Schrader |
Product Identifiers
| Brand | Stolen |
| Type | Front Wheel |
| SKU | WE2144 |
| UPC | 811652014419 |
| MPN | S441 |