
2 / 3
Stans No TubesType: Wheels




Stan's Flow CB7 Rear Wheel - 6-Bolt, Gray
SKU: WE3375UPC: 847746061809
$1,154.00
Only 1 left!
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
Tech Specs
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Defined Color | Gray |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5" |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 27.5" |
Product Identifiers
| Brand | Stans No Tubes |
| Type | Wheels |
| SKU | WE3375 |
| UPC | 847746061809 |
| MPN | DWF770005 |