
RenthalType: Direct Mount Stems




Renthal Integra 35 Stem Clamp: 35mm L: 50mm Steerer: Direct Mount 0° Black/Gold
SKU: B-RA4217UPC: 765442153782
$150.00
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
Tech Specs
| Handlebar Diameter | 35mm |
| Mount Type | Direct Mount |
| Primary Color | Black |
| Stem Angle | 0° |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 50mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stem Weight | 159g |
Product Identifiers
| Brand | Renthal |
| Type | Direct Mount Stems |
| SKU | B-RA4217 |
| UPC | 765442153782 |
| MPN | STM115-BKAG |