
RenthalType: Handlebars




Renthal Fatbar Carbon V2 MTB Handlebar Diameter: 31.8mm 800mm Rise: 20mm Black
SKU: HB2566UPC: 765442157124
$184.95
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
Tech Specs
| Backsweep | 7 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 20mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 225g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
Product Identifiers
| Brand | Renthal |
| Type | Handlebars |
| SKU | HB2566 |
| UPC | 765442157124 |
| MPN | M172-01-BK |