
Race FaceType: Disc Hubs




Raceface Vault Disc Hub Front 32H 15mm TA 110mm Boost J-Bend Black
SKU: HU2301UPC: 821973333908
SAVE 27%
$207.34$285.98
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
Tech Specs
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spacing | 110mm Boost |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 177g |
| Position | Front |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Skewers Included | No |