
1 / 2
ChromagType: Handlebars




Chromag Fubars OSX Riser Bar (31.8) 25mm/800mm
SKU: HB0744UPC: 826974023674
$99.99
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
Tech Specs
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 25mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 325g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
Product Identifiers
| Brand | Chromag |
| Type | Handlebars |
| SKU | HB0744 |
| UPC | 826974023674 |
| MPN | 110-004-050 |