
ChromagType: Handlebars




Chromag Fubars OSX 35 MTB Handlebar Diameter: 35mm 800mm Rise: 25mm Blue
SKU: HB0752UPC: 826974023759
$99.99
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
Tech Specs
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 25mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 312g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Blue |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Product Identifiers
| Brand | Chromag |
| Type | Handlebars |
| SKU | HB0752 |
| UPC | 826974023759 |
| MPN | 110-010-013 |