
Outbound LightingType: Accessories




22.2mm Shim - Default Title
SKU: A022AUPC: 796029504659
$5.00
Secure checkout•Returns accepted within 30 days
Description
Shim for the Quick Release Handlebar Mount to adapt to 22.2mm handlebars
Tech Specs
| Weight | 2.0 oz |
| Condition | New |
| Compatibility | Quick Release Handlebar Mount for 22.2mm handlebars |
Product Identifiers
| Brand | Outbound Lighting |
| Type | Accessories |
| SKU | A022A |
| UPC | 796029504659 |
| MPN | — |